Informacja z sesji otwarcia ofert

Dyrektor Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego w Romanowie w związku z realizacją projektu pt. „Zakup wyposażenia biblioteki, sali edukacyjno – wystawienniczej i obserwatorium w Muzeum J. I. Kraszewskiego w Romanowie”, współfinansowanego z programu Rozwój infrastruktury kultury, priorytet Infrastruktura kultury ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu państwa, nr umowy 04540/15/DEK z dnia 30.04.2015 r. przedstawia informację z sesji otwarcia ofert.

Informacja z sesji otwarcia ofert na wykonanie i montaż mebli bibliotecznych;

Informacja z sesji otwarcia ofert na zakup mebli;

Informacja z sesji otwarcia ofert na dostawę wyposażenia;

Informacja z sesji otwarcia ofert na dostawę sprzętu zapewniającego właściwe warunki przechowywania zbiorów bibliotecznych.