Koncert dla Przyjaciół

W dniu 20 grudnia br. w Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego w Romanowie odbył się „Koncert dla Przyjaciół”. Przybyłych gości przywitał dyrektor muzeum, który podziękował za wsparcie finansowe, dzięki któremu możliwa była realizacja dodatkowych działań kulturowych mających na celu rozszerzenie oferty edukacyjno-kulturalnej oraz zachowanie pamięci o Józefie Ignacym Kraszewskim i jego dorobku.
Dyrektor podkreślił, że dla muzeum bardzo cennym jest mieć przyjaciół, dzięki którym możemy realizować nasze cele, bo jak powiedział pisarz” Dziś bez wczoraj jest bardzo krótkie – krótsze niż dziś bez jutra”.
Po serdecznych podziękowania za pomocną dłoń goście zaproszeni zostali na koncert muzyki poważnej w wykonaniu Doroty Klej – skrzypaczki przy akompaniamencie Wojciecha Kopycińskiego muzyków z lubelskiej Filharmonii im. H. Wieniawskiego.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy naszym sponsorom i darczyńcom za wsparcie finansowe przekazane na rzecz muzeum w 2015 roku i życzymy wielu sukcesów, trafnych decyzji podczas realizowania ambicji zawodowych oraz spełnienia marzeń w Nowym 2016 Roku.

DSC_0940 DSC_0947 DSC_0951 DSC_0964 DSC_0965 DSC_0968 DSC_0970 DSC_0973 DSC_0981 DSC_1000 DSC_1026

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.