Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego w Romanowie wśród laureatów „Dobre, bo bialskie”

W dniu 5 stycznia 2018 roku w Starostwie Powiatowym w Białej Podlaskiej odbyła się gala podczas, której władze powiatu, po raz 18 wręczyły statuetki „Dobre, bo bialskie”.
Jest to najwyższe powiatowe wyróżnienie o charakterze honorowym. Przyznawane jest ono przedsiębiorstwom, instytucjom państwowym i samorządowym, osobom fizycznym, jednostkom samorządu terytorialnego, organizacjom społecznym i zawodowym oraz innym podmiotom, które całokształtem działalności w znaczący sposób przyczyniły się do gospodarczego lub społecznego rozwoju powiatu lub jego promocji, stwarzając wzorce dla innych firm, skutecznie konkurując na rynku osiągają coraz lepsze wyniki, prowadzą działalność społeczną lub charytatywną, wspierają środowiska lokalne lub przyczyniają się do popularyzowania osiągnięć powiatu bialskiego i zachowania zasobów dziedzictwa kulturowego.
Wyróżnienie za rok 2017 otrzymali: Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego w Romanowie, Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Drewit Adam Siliwoniuk z Lipnicy, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe VIKKING KTS sp. z o.o. z Białej Podlaskiej, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie oraz Gmina Leśna Podlaska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.