Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ” Dzieci ilustrują utwory Józefa Ignacego Kraszewskiego”

LISTA NAGRODZONYCH W KONKURSIE
„DZIECI ILUSTRUJĄ UTWORY JÓZEFA IGNACEGO KRASZEWSKIEGO”

Kategoria szkoły gimnazjalne:
I miejsce – KLAUDIA SZEREMETA, Publiczne Gimnazjum w Komarowie – Osadzie

II miejsce – WERONIKA GAJEK, Gimnazjum nr 16 im. F. Chopina w Lublinie

III miejsce – NATALIA FROŃCZUK , Publiczne Gimnazjum nr 1 im. K.K. Baczyńskiego
w Wisznicach

III miejsce – WOJCIECH KLAMCZYŃSKI, Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II
w Piszczacu

wyróżnienia:

TOMASZ BLICHARZ, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Firleju

WERONIKA CHODKOWSKA, Publiczne Gimnazjum nr 1 im. K.K. Baczyńskiego
w Wisznicach

KATARZYNA NOWICKA, Publiczne Gimnazjum nr 2 w Łukowie

MARTA JAROCKA, Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Tucznej

JAGODA KNAP, Zespół Szkół w Werbkowicach

KLAUDIA KORYSZKO, Zespół Szkół w Werbkowicach

NATALIA WELIK, Publiczne Gimnazjum im. J.I. Kraszewskiego w Sosnówce

SYLWIA FUSIARZ, Publiczne Gimnazjum im. ks. B. Nowosada w Szyszkowie

JAKUB PIWKO, Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Ulhówku

 

Kategoria szkoły podstawowe klasy IV –VI:
I miejsce – BERNADETTA PROKOPIUK, Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego
w Piszczacu

I miejsce – MAJA TERLECKA, Szkoła Podstawowa im J.I. Kraszewskiego
w Wisznicach
II miejsce – NATALIA STALĘGA, Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Żyrzynie

II miejsce – ALEKSANDRA ADAMEK, Szkoła Podstawowa w Jabłonnie

III miejsce – AGATA PIOTROWICZ, Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego
w Piszczacu

III miejsce – NATALIA PAWLOS, Szkoła Podstawowa w Korytkowie Dużym

nagroda specjalna – MAGDALENA WRONA, Szkoła Podstawowa nr 48 im. J. Piłsudskiego
w Lublinie

wyróżnienia:

JULIA SZEWCZAK, Szkoła Podstawowa w Łuszczowie

JULIA ADAMCZYK, Szkoła Podstawowa nr 48 im. J. Piłsudskiego w Lublinie

MAGDALENA PRUNIEWICZ, Szkoła Podstawowa w Sławatyczach

MAŁGORZATA WIEJAK, Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Żyrzynie

EMILIA KŁOCZKO, Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Tucznej

NIKOLA MELANOWICZ, Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Piszczacu

ANGELIKA SZABAT, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Wyszyńskiego w Biłgoraju

NATALIA SKURZYŃSKA, Zespół Placówek Oświatowych w Siemieniu

KLAUDIA KLIMEK, Szkoła Podstawowa w Jabłonnie

WIKTORIA KONIK, Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Siedliszczu

WIKTORIA KASPRZAK, Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Zwierzyńcu

PAULINA MAZUREK, Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Kraśniku

 

Kategoria szkoły podstawowe klasy 0 – III:
I miejsce – MIKOŁAJ BARAN, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Adamowie

II miejsce – KRYSTIAN WIERZCHOWSKI, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ulan –
Majoracie

II miejsce – ALEKSANDRA SZCZEPANIAK, Zespół Szkolno – Przedszkolny
w Adamowie

III miejsce – WIOLETTA NAJDIUK, Szkoła Podstawowa w Sosnówce

III miejsce – JAGODA STASIEWICZ, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza
Prymasa Stefana Wyszyńskiego w Biłgoraju

III miejsce – PATRYCJA RYSZCZUK, Szkoła Podstawowa w Łabuniach

nagroda specjalna – EMILIA BODNAR, Szkoła Podstawowa w Poturzynie

 

wyróżnienia:

MICHAŁ WOSZKIEL, Szkoła Podstawowa w Sławatyczach

KUBA PYTEL, Zespół Szkół w Sawinie

JULIA BUJNIK, Szkoła Podstawowa w Sosnówce

EWA LECYK, Zespół Oświatowy im. Jana Pawła II w Brzozowicy Dużej

GABRIELA KUROWSKA, Zespół Placówek Szkolnych w Parczewie

KAROL WOŹNIAK, Szkoła Podstawowa w Walinnie

KACPER BODZIUCH, Szkoła Podstawowa w Łabuniach

PATRYCJA GAJEWSKA, Zespół Szkół nr 12 w Lublinie

PATRYK PRÓCHNIEWICZ, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Ulan – Majoracie

LENA WOŹNIAK, Szkoła Podstawowa w Walinnie

OLIWIA LEWCZUK – ZEMBRZYCKA, Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa
w Chełmie

JAKUB GNIECIAK, Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. Kopernika w Puławach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.