Spotkanie autorskie z Anną Czerwińską – Rydel

W dniu 13 maja w muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego odbyły się spotkanie autorskie z Anną Czerwińską – Rydel, muzykiem, pedagogiem, autorką serii biograficznych powieści dla dzieci i młodzieży o wielkich Polakach min. „Sto tysięcy kartek, opowieść o Józefie Ignacym Kraszewskim” . W spotkaniach uczestniczyła młodzież z Publicznego Gimnazjum w Sosnówce oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej w Sosnówce i Szkoły Podstawowej w Motwicy. Zorganizowane ono zostało w ramach działalności edukacyjnej muzeum. Serdecznie dziękujemy Pani Annie za przybycie do Romanowa z odległego Gdańska a dyrektorom szkół, nauczycielom i uczniom za udział w spotkaniach.

DSC_0589 DSC_0609 DSC_0591 DSC_0618 DSC_0608 DSC_0605 DSC_0603   DSC_0621