Sprostowanie do zapytania ofertowego Nr 02/P/2015

Dyrektor Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego w Romanowie w związku z realizacją projektu pt. „Zakup wyposażenia biblioteki, sali edukacyjno – wystawienniczej i obserwatorium w Muzeum J. I. Kraszewskiego w Romanowie”, współfinansowanego z programu Rozwój infrastruktury kultury, priorytet Infrastruktura kultury ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu państwa, nr umowy 04540/15/DEK z dnia 30.04.2015 r. zaprasza potencjalnych wykonawców składających oferty do zapoznania się z treścią sprostowania zapytania ofertowego Nr 02/P/2015 na dostawę wyposażenia do Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego w Romanowie.
Jednocześnie informuję, iż termin składania ofert w odpowiedzi na zapytanie ofertowe 02/P/2015 został przesunięty do dnia 22.07.2015 r.

Sprostowanie zapytania ofertowego dotyczącego wyposażenia do Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego