Zaproszenie do Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie

Logo MKiDN                                                                            20150217_KulturaDostepna-720x380

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Dyrektor Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego w Romanowie serdecznie zaprasza dorosłych mieszkańców Gminy Sosnówka do wzięcia udziału w wyjeździe do Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie na sztukę teatralną „Kupiec Wenecki” Williama Szekspira. Wyjazd odbędzie się 7 listopada 2015 r. o godz. 16:00.

Uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów wyjazdu, zarówno bilety do teatru, ubezpieczenie jak i autokar zostaną opłacone ze środków projektu pt. „Rozszerzenie oferty edukacyjno – kulturalnej Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego w Romanowie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Rekrutacja trawa do 27 października 2015 r. i prowadzona jest przez GOPS Sosnówka.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 833793014.