Zaproszenie na spektakle teatralne do Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego w Romanowie

Logo MKiDN                                                                               20150217_KulturaDostepna-720x380

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Dyrektor i pracownicy Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego w Romanowie serdecznie zapraszają na spektakle teatralne w wykonaniu Teatru Pokoleń z Siennicy Różanej oraz Grupy teatralnej Perły Życia z Kodnia.  Wystawienie sztuk teatralnych odbędzie się 24 października 2015 roku o godz. 16:00 w ramach projektu pt.  „Rozszerzenie oferty edukacyjno – kulturalnej Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego  w Romanowie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

plakat-a3-teatr