Zaproszenie do złożenia oferty cenowej

Dyrektor Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego w Romanowie w związku z realizacją projektu pt. „Zakup wyposażenia biblioteki, sali edukacyjno – wystawienniczej i obserwatorium w Muzeum J. I. Kraszewskiego w Romanowie”, współfinansowanego z programu Rozwój infrastruktury kultury, priorytet Infrastruktura kultury ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu państwa, nr umowy 04540/15/DEK z dnia 30.04.2015 r. zaprasza do złożenia oferty cenowej na dostawę sprzętu, wyposażenia oraz mebli do Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego w Romanowie.
Szczegółowy opis warunków zamówienia zawiera zapytanie ofertowe.
Ofertę cenową należy przesłać za pośrednictwem: poczty, kuriera lub też dostarczoną osobiście na dołączonym do pisma formularzu ofertowym (załącznik nr 2) wraz z wyceną przedmiotu zamówienia ( załącznik nr 3) na adres: Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego w Romanowie, Romanów 25, 21-518 Sosnówka w nieprzekraczalnym terminie do dnia 06.08.2015 r. do godz. 16:00.
O wyniku postępowania wyłoniony realizator dostawy zostanie powiadomiony za pośrednictwem strony internetowej www.muzeum_kraszewskiego.pl .

 

Z poważaniem
Krzysztof Bruczuk
Dyrektor Muzeum
Józefa Ignacego Kraszewskiego
w Romanowie

 

Zapytanie ofertowe na dostawę wyposażenia

Zapytanie ofertowe na zakup lampy bakteriobójczej

Zapytanie ofertowe na zakup mebli

Zapytanie ofertowe dotyczące zakupu osuszacza powietrza

Zapytanie ofertowe na zakup nawilżacza

Logo MKiDNDofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.