Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Chopin w słowach i obrazach”

Dyrektor i pracownicy Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego w Romanowie serdecznie zapraszają uczniów szkół gimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie „Chopin w słowach i obrazach” organizowanego przez Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego w Romanowie we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Kultury w Lublinie.
Celem konkursu jest m. in. zainteresowanie młodzieży gimnazjalnej życiem i twórczością Fryderyka Chopina oraz pozaliterackimi zainteresowaniami Józefa Ignacego Kraszewskiego, wśród których ważne miejsce zajmowała też muzyka.
Konkurs organizowany jest pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego i Starosty Bialskiego Mariusza Filipiuka.

Do pobrania :

tezy i pytania z odpowiedziami

Załącznik nr 1 i 2 tezy i pytania konkursowe

Załącznik nr 3 przykłady ikonograficzne